World Craft HD Oyun İncelemesi

World Craft HD oyunu diğer Craft oyunlarına benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Uzun zamandır merak edilen oyunlar listesinde bulunan bu oyun içerisinde birçok yeniliği beraberinde sizlerde bulmuş olacaksınız. Özellikle son zamanlarda farklı tarzda oyunların çıkması bu oyunların tahtından inmesini sağlayamadı. İşte merak edilen bu oyunun detaylarını burada sizlere açıklamak istiyoruz.
World Craft HD Oyun İncelemesi


"İşte Oyunun Detayları"

Oyun içerisinde bulunan sınırsız kaynak hizmetleri ile oyunda çok farklı yapıları inşa etme şansını yakalayacaksınız. Özellikle farklı kaynaklardan elde etmiş olduğunu eşyaları evleri ve binaları yaparak kullanma fırsatını bulacaksınız.

WorldCraft HD Tanıtım Videosu


[embed]https://youtu.be/WbVwmbGxBNA[/embed]

2.9 sürümü ile oyun içerisinde bulunan eksiklikleri gideren yapımcı oyuncuların eğlenceli dakikalar geçirmesine imkan vermektedir. Oyunlar kategorisinde karşımıza çıkan bu oyunun son güncellemesi 22 Mart 2017 tarihinde yapıldı. Sürüm olarak 2.9 sürümü bulunan oyunun indirme boyutu ise 154 MB’dır. Dil seçeneği olarak İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri bulunan oyunu İOS işletim sistemine sahip olan telefonlarda oynamak için İOS 6.0 ve üzerinde işletim sisteminizin bulunması gerekmektedir. Daha alt İOS işletim sistemleri bu oyunu kabul etmemektedir.

Oyun içerisinde satın alma öğesinin bulunmadığını ve sadece ücretsiz olarak oynama şansınızın bulunduğunu buradan belirtmek istiyoruz. Oyun hakkında merak ettiğiniz soruların cevapları için yorumlar kısmına aklınıza takılan soruları yazarak bu konuda bizlerden yardım alabilirsiniz. İşte World Craft HD oyunu ve merak edilen detaylar.

Oyunun itunes Linki https://itunes.apple.com/tr/app/world-craft-hd/id823518885?mt=8

Play Store Linki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Codemaster.creativeCrafts&hl=tr
TAG