Sudoku Nasıl Oynanır? Oyun incelemesi

Bulmaca oyunları kategorisinde bulunan ve Finger Arts firması tarafından geliştirilen oyun hakkında merak edilen bilgileri açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda oldukça dikkat çeken oyunlar listesinde ilk sırada gelen bu oyunun zorluk seviyesini siz belirleyerek kendinizi sınama fırsatını bulacaksınız. Özellikle üst seviye oyunlar oynamak isteyen kullanıcılar için Sudoku oyunu son derece başarılıdır.
Sudoku Nasıl Oynanır? Oyun incelemesi

Sudoku Oyunu Nasıl Oynanır?


Oyunda bulunan farklı derecelendirme sistemleri ile sizlerde oyunun zevkini almış olacaksınız. Alt seviyede bulunan kişiler oyuna 1. Kategori olan en alt kategori üzerinden başlayabilirler. 2. Kategori içerisinde ise farklı sütunlardan oluşan ve daha zor olan oyunu tercih ederek oyunda başarıyı yakalayabilirsiniz.

"Sudoku Sistem gereksinimleri"

Oyunu tabletlerinize veya cep telefonlarınıza indirmek için yapmanız gereken İOS ve Android mağazalarından oyunun ismini yazarak aramak olacaktır. 5.4 sürümü ile karşımıza çıkan bu oyunda bulunan bütün eksiklikler giderildi. 71.0 MB boyutunda olan bu oyunda farklı dil seçenekleri de bulunmaktadır. müşteri yorumları arasında aldığı puanlar ile 5 üzerinden 4.7 alan oyun gerçekten başarılı olduğunu gözler önüne sermektedir.

İOS işletim sistemine sahip olan kullanıcılardan 6.0 ve üzerinde bulunan kişilerin bu oyunu indirme fırsatı bulunmaktadır. aksi durumda daha düşük olan telefonlarda oyunu indirme şansınız yoktur. Oyun hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını öğrenmek için yapmanız gereken yorum kısmından bizlere mesaj atarak bu konuda merak edilen soruların cevaplarını öğrenmek olacaktır.

TAG