Papa Pear Saga Nasıl Oynanır? Oyun İncelemesi

İOS ve Android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların en çok indirdiği oyunlar listesinde ilk 50 sırada kendisine yer bulan Papa Pear Saga oyunu hakkında güncellemeleri ve merak edilen detayları buradan açıklamak istiyoruz.

İşte merak ettiğiniz Papa Pear Saga oyununun detayları.
Papa Pear Saga Nasıl Oynanır? Oyun İncelemesi


Online olarak oynan bu oyun içerisinde arkadaşlarınız ile eğlenceli dakikalar geçirmek için beraber oynamanız gerekmektedir. Son derece zevkli bir bulmaca oyunu olan oyun içerisinde hedef olan meyveli çivileri, fındıkları ve biberleri serbest bırakmalısınız.  Ücretsiz oyunlar kategorisinde karşımıza çıkan bu oyunda uygulama için satın almaların mevcut olduğunu belirtmek istiyoruz. Oyun içerisinde yer alan en düşük satın alma işlemi XS Altın külçe paketinin değeri 6.99 TL iken, XXL Külçe paketinin fiyatı 349,99 TL olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Papa Pear Saga oyunun sistem gereksinimleri

İOS işletim sistemi kullanan kullanıcıların bu oyunu indirmesi için İOS 7,0 üzeride sürümlerinin bulunması gerekmektedir. Sürüm olarak 1.60. 2 sürümü ile kullanıcıların karşısına çıkan oyunun boyutu 93,6 MB’dır. Farklı dil seçenekleri de bulunan oyun içerisinde Türkçe dil seçeneğinin de bulunması ülkemizde oldukça popüler olmasını sağlamaktadır. Oyunun “ Ücretsiz Oyunlar “ kategorisinde yer aldığını ve buradan internet bağlantısı ile indirebileceğinizi sizlere söylemek istiyorum. Son sürümü ile karşımıza çıkan Papa Pear Saga oyunu içerisinde yeni bölümler eklendi. Oda içerisinde bulunan bütün sorunlar giderildi.

Papa Pear Saga Play Store Linki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.midasplayer.apps.papapearsaga&hl=tr

Papa Pear Saga İtunes Linki https://itunes.apple.com/us/app/papa-pear-saga/id572542612?mt=8
TAG