El Vurmaca Oyunu İncelemesi

Günlük hayatta da sık sık oynadığımız oyunun online versiyonunu oynamaya hazır mısınız? Online olarak arkadaşlarınız ile oynama fırsatınızın bulunduğu bu oyunda çok zevkli dakikalar geçirme şansını bulacaksınız.  2 kişilik oyunlar listesinin ilk sıralarında yer alan bu oyunu oynayarak rakibinizi yenme fırsatını yakalayacaksınız.
El Vurmaca Oyunu İncelemesi

El Vurma Oyunu nasıl oynanır?


Öncelikle oyunu oynamak için iki cihazın bulunması gerekmektedir. Son derece hızlı ve refleksli bir şekilde davranarak rakibinizin elinize vurmasına izin vermemeniz gerekmektedir. oyuna başladıktan hemen sonra karşı tarafta bulunan ve elinize vurma sırası bulunan oyuncunun saldırılarına karşı dikkat etmeniz gerekmektedir. Doğru zamanlama ile elinizi çekerek rakibinizi hata yapmaya zorlamanız gerekmektedir. 3 kez çektiğiniz elinizden sonra karşı oyuncuya 3 ceza puanı verilerek serbest atış şansını bulmuş olacaksınız. Kazandığınız bu vuruş ile rakibinizin zor durumda kalmasına ve sıranın size geçmesini sağlayacaksınız. Oyun içerisinde 10 puan alan ilk oyuncu oyunu kazanmış olacak ve rakibini yenme başarısını gösterecektir.

El Kızartma oyunu tanıtım videosu


[embed]https://youtu.be/_JRq3kCkO1I[/embed]

El Vurmaca Oyunu Gereksinimleri


Oyunlar kategorisinde ücretsiz olarak karşımıza çıkan oyun içerisinde sadece satın alma olarak Remove Ads gelmektedir. Uygulama içi satın almada 6.99 TL olan bu uygulamayı satın alarak her zaman oyuna öncelikli olarak siz başlayacaksınız. İOS işletim sistemi sahiplerinin 7.0 ve üzerinde bulunan kullanıcıları bu oyunu oynama fırsatını yakalayacaktır. El Vurmaca Oyunu İncelemesi hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını için sitemize yorum atabilirsiniz.

Oyunun google play link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.redhands.twoplayergames&hl=tr

İtunes Linki https://itunes.apple.com/tr/app/el-vurmaca-oyunu-2-ki%C5%9Filik-oyunlar/id966897134?l=tr&mt=8
TAG