Driving Zone Germany Oyun İncelemesi

İOS veya Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonun bulunan kişilerin en çok tercih ettiği oyunlar arasında gelen Driving Zone: Germany oyunu hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda araba yarışı oyunlarına olan ilginin giderek artmasından sonra bu oyun içerisinde merak ettiğiniz detayları buradan açıklamak istiyoruz.
Driving Zone Germany Oyun İncelemesi


Driving Zone: Germany

İsminden de anlaşılacağı gibi Almanya’da üretilen araçlara özel olarak tasarlanan bu oyunda sadece Alman markası araçlar yer almaktadır. Özellikle Alman arabalarının Dünya üzerinde oldukça fazla isminden söz ettirmesinden sonra sizlerde oyunda hayaliniz olan bir Alman arabası ile yarışma fırsatını yakalamış olacaksınız. Araçların tamamen birebir orijinal olan görüntüleri ve iç donanımları sayesinde kendinizi araçları gerçekten kullanır gibi hissedeceksiniz.

Farklı hava koşulları içerisinde oyunu sürmenize fırsat sunan bu oyunda ister karlı, ister yağmurlu, ister karanlık ve isterseniz de gündüz hava şartlarında sürme keyfini yaşayacaksınız. Özellikle otoyollarda çok farklı olan kuralları ihlal ederek oyunda puanlar kazanma şansını yakalayacaksınız. Oyun içerisinde kazandığınız puanlar ile birlikte uzun süreli modifiye ve yeni araçlar alma fırsatını yakalamış olacaksınız. Oyun içerisinde yer alan farklı görüş açılarını da kullanarak araçlarınızı kullanarak keyifli araç sürme fırsatını bulacaksınız.

Driving Zone: Germany Oyun Gereksinimleri

Oyunda uygulama içerisinde satın alma yer almaktadır. İOS 8.0 ve üzerinde bulunan telefonlar ile Android 5.2 üzerinde olan işletim sistemleri sahibi olan kullanıcılar oyunu oynamaktadır. Oyunda yer alan uygulama satın almalarında ise 13.99 TL ile 159.99 TL arasında değişen fiyatlar karşımıza çıkmaktadır.
TAG