Dead Trigger ( Ölü Tetik ) Oyun İncelemesi

Zombi oyunları arasında karşımıza çıkan ve son zamanlarda oldukça fazla indirilen oyunlar listesinde yer alan Dead Trigger ( Ölü Tetik ) Oyunu hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Farklı oyun bölümleri ile oyun severlerin dikkatini çekme başarısı gösteren bu oyunda 10 farklı bölüm bulunmaktadır. 26 Milyon üzerinde indirilme ile en çok tercih edilen oyunlar arasında bulunan bu oyunun 2016 yılında yılın oyunu seçildiğinin de altını çizmek istiyoruz.
Dead Trigger ( Ölü Tetik ) Oyun İncelemesi

Dead Trigger ( Ölü Tetik ) Oyunu


İOS ve Android işletim sistemi bulunan kullanıcıların oynama fırsatının bulunduğu oyunda zombilere karşı amansız mücadele vermek zorundasınız. Özelikle zombilerin sizleri de öldürmek için birlikte hareket etmesinin önüne geçmek için oyun içerisinde bulunan silahları temin etmeniz şehri zombilerden kurtarmanıza yardımcı olacaktır. 3 boyutlu görüntü kalitesi bulunan ve sizleri oyunun içerisinde gibi yönlendirecek bu oyunda bulunan sistem gereksinimleri ve uygulama içi satın almaları açıklamak istiyoruz.

Dead Trigger ( Ölü Tetik ) Sistem gereksinimleri


Oyun içerisinde bulunan uygulama için satın almalarda en çok tercih edile satın almanın Altın (200 ) olduğunu ve fiyatının 3.49 TL olduğunu belirtmek istiyoruz. Altın (4000 ) büyük kategorisine ise 47.99 TL ücret ödeyerek oyunda daha üst düzey silahları satın alabilirsiniz. Aldığınız bu silahlar ile rakiplerinizi kısa süre içerisinde etkisiz hale getirmek için hamlelerinizi doğru yerde yapmanız gerekmektedir.

Oyunlar kategorisinde karşımıza çıkan Dead Trigger ( Ölü Tetik ) Oyunun boyutu 301 MB’dır. Sürüm olarak 1.9.0 sürümü bulunan bu oyunun İngilizce dil seçeneği bulunmaktadır. İOS 4.2 ve üzerinde her telefona rahatlıkla indirilecek olan oyunu sizlerde telefonlarınıza indirerek rahatlıkla oynayabilirsiniz.
TAG