Blitz Brigade Oyun İncelemesi

Gameloft tarafından geliştirilen Blitz Brigade oyunu hakkında merak ettiğiniz soruların cevapları burada yer almaktadır. Savaş oyunları arasında yer alan bu oyunda rakiplerini yenmek için amansız bir mücadele örneği sergilemen gerekmektedir. Özellikle burada dikkat etmeniz gereken detayları açıklayarak başlayalım.
Blitz Brigade Oyun İncelemesi

Blitz Brigade Oyunu


Çevrimiçi olarak oynama şansınızın bulunduğu bu oyunda 12 farklı oyuncu ile aynı anda mücadele etme fırsatınız bulunmaktadır. Özellikle 7 farklı sınıfta bulunan oyunculardan sizlere en yakın olanı seçmeniz oyunda daha başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Oyunda yer alan askerlerden nişancı, Keskin Nişancı ve gizli birimlerde savaş askerler en çok tercih edilen askerler arasında yer almaktadır. Ancak sizlerde bu konuda detaylara göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Farklı sınıflar kategorisinde karşımıza çıkan bu askerlerden dilediğini seçerek onların özelliklerini geliştirmen savaş sırasında senin bir adım öne geçmene yardımcı olacaktır.  Oyunun en dikkat çeken özelliklerinden olan Klan savaşlarına katılmak için isterseniz kendiniz bir Klan oluşturun isterseniz de oyunda yer alan mevcut Klanlardan bir tanesine üye olabilirsiniz. Klana katılarak savaşlarınızı küresel boyutlara taşıma fırsatını bulacağınızdan dolayı mutlaka oyunda bir klana katılmanızı sizlere öneriyoruz.

Blitz Brigade Tanıtım Videosu


[embed]https://www.youtube.com/watch?v=PBpPzDFg1XQ[/embed]

Oyunda yer alan farklı modlardan hangisinde yer almak istiyorsanız ona göre hareket etmeniz gerekmektedir. ölüm maçında yer alan rakiplerinizi öldürmenin son derece zor olduğunu ve bu yüzden rakiplerinizi öldürmek için üst düzey silahlarınızın olmasına gerek vardır.

Blitz Brigade Sistem Gereksinimleri


28 Ağustos 2017 tarihinde oyunda bulunan eksiklikleri gideren firma Sürüm olarak karşımıza 3.0.1 sürümü ile çıkmaktadır. Oyunun 1.09 GB boyutunda olduğunun da altını çizmek istiyoruz. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka oyunu indirmeden önce internetinizin yeterli olup olmadığına dikkat etmenizi sizlere öneriyoruz. Farklı dil seçenekleri ile karşımıza çıkan oyunda Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. İOS 7.0 üzerine sahip olanların indireceği bu oyunda uygulama içi satın almalara da göz atmak istiyoruz.

“ A Few Diamonds “ uygulamasını satın almak için 6.99 TL ödemek zorunda kalacaksınız. “Diamond Trove “ uygulamasını satın almak içinse ödemeniz gereken tutar 349.99 TL’dir.
TAG