Bike Race Oyun İncelemesi

Motor yarışları kategorisinde yer alan ve en çok indirilen oyunlar arasında bulunan Bike Race oyununun merak ettiğiniz detaylarını buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle de son yıllarda milyonlarca kişi tarafından indirilerek oldukça beğenilen bu oyunda istediğiniz tarzda yarışlara katılma şansını yakalamış olacaksınız.
Bike Race Oyun İncelemesi

Bike Race Oyunu


100 milyon üzerinde aktif indirilme sayısı bulunan bu oyunun başarılı grafikleri oyun severlerin dikkatini çekmektedir. Farklı tarzlarda bulunan bölümleri ve online olarak oynanama şansını oyuncular sunan oyunda ne gibi farklılık bulunuyor bunlara bir göz atalım.

Tek ve çoklu oyun modları bulunan bu oyun içerisinde, isterseniz tek başınıza isterseniz de çoklu olarak rakipler ile oynama şansını bulmuş olursunuz. Farklı oyun seviye kilitleri bulunan Bike Race Oyun içerisinde bölümlerde sizlere verilen görevleri eksiksiz olarak tamamladıktan sonra oyununun tadını doyasıya çıkartma şansınız bulunacaktır. Zorlu pistlerin bulunduğu bu oyunu oynarken bölümlerde bulunan zorlu virajları ustaca geçmek için uzun bir zaman harcamanız gerekmektedir.

Bike Race Tanıtım Videosu

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=8wkTMfQqsTM[/embed]

Bike Race Sistem Gereksinimleri


Oyunlar kategorisinde karşımıza çıkan bu oyunun indirilme boyutu ise 122 MB’dır. Sürüm olarak 7.9.2 sürümü ile kullanıcıların karşısına çıkan oyunu indirmek için güncel sürüm cep telefonlarınızın bulunması gerekmektedir.

Popüler uygulama içerisinde satın almalarda ise Bisiklet yarış atını almak isteyen kullanıcıların 23.99 TL , Ghost Bike uygulamasını satın almak isteyen kullanıcıların ise 27.99 TL arasında ücret ödemesi gerekmektedir.
TAG