Assassins Creed Pirates Oyun İncelemesi

10 milyon üzerinde indirilme sayısı ile oyun severlerin en çok merak ettiği oyunlar arasında gelen Assassin's Creed Pirates oyunu hakkına merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu yazımızda siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz. Şuana kadar oyun içerisinde 200 Milyondan fazla yaşanan savaş oyunun aslında ne kadar fazla tercih edildiğini gözler önüne sermektedir. Akıllı telefonlarınızda veya tabletlerinizde amansız bir savaşa katılmaya hazır mısınız?


Assassins Creed Pirates Oyun İncelemesi

Assassin's Creed Pirates Oyunu


Oyunda yer alan deniz korsanlarına karşı amansız bir mücadele örneği vermek için askerlerinizi üst düzey özellikler ile donatmalısınız. Özellikle karayip korsanlarının kol gezdiği bu karayip adalarında hakimiyet kurmak için deniz savaşlarına hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Düşmanlarınızın karşınızda direncini kırmak için ve denizlere hakim olmak için yapmanız gereken deniz savaşlarında en çok tercih edilen top savunma sistemlerini geliştirmek olacaktır. Korsanlıkta adını altın harfler ile yazdırmak için diğer rakiplerinden bir adım önde olmanın yollarını arayarak savaş gemini geliştirmenin yollarını ara.

Oyun içerisinde bulunan gelişimleri de kullanarak kendi gemini inşa etmenin detaylarını buradan öğrenebilirsiniz. Özellikle gemi içerisinde sizler ile amansız mücadele örneği verecek olan mürettabatınızı da geliştirerek olası savaşlara karşı her zaman hazırlıklı olmanız gerekmektedir. diğer rakiplerinizde buluna ganimetleri almak için vereceğiniz savaşta öncelikle mürettebatınızın sizlere kolaylıklar sunması gerekmektedir.

Oyunda yer alan 100’den fazla hazineyi ve kayıp insanları bulmak için açık denizlere hakim olmanız gerekmektedir. açık denizlerde süreceğiniz bu geminizde yanınızda savaşacak olan askerlerinizin üst seviye donanımda bulunması da gerekmektedir.

Assassin's Creed Pirates Tanıtım Videosu


[embed]https://www.youtube.com/watch?v=YjFfHgEodt4[/embed]

Assassin's Creed Pirates Oyun sistem gereksinimleri


Oyunun öncelikle İOS 7.0 ve üzerinde işletim sistemi sahip olan kullanıcıların oynama şansları bulunmaktadır. oyun içerisinde yer alan satın alma uygulamalarında ise Başlangıç paketi 24.99 TL, Kaptan paketinin fiyatı ise 349.99 TL olarak satışa sunulmaktadır. Farklı dil seçenekleri bulunan bu oyunun tüm detaylarını öğrenmek için sitemizde bulunan yorum kısmından bizlerde bilgi alabilirsiniz.
TAG