Android Oreo güncellemesi ne zaman gelecek?

Akıllı telefon piyasalarda yer alan telefonların güncellemesi tüm hızla kullanıcıların hizmetine girmeye devam ediyor. Son zamanlarda giderek gelişme gösteren akıllı telefon piyasalarında merak edilen güncellemelerinden olan Oreo güncellemesi hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Google firmasının çıkarttığı bu son güncellemeyi kendi telefonlarında artık kullanıma sunması diğer markalar tarafından beklenmeye başladı. İşte sizlere bu konuda merak ettiğiniz güncelleme sürelerini buradan açıklamak istiyoruz.
Android Oreo güncellemesi ne zaman gelecek?

Samsung Oreo güncellemesi


Telefon satışı konusunda liderliği elinde bulunduran Samsung firmasının güncelleme konusunda aynı başarıyı gösterdiğini söylemek doğru olmak. Özelikle son güncelleme konusunda kullanıcılarını mağdur eden firmanın bu sefer nasıl bir hamle yapacağı merak konusu olmaya başladı. Ancak 2018 yılının Ocak veya Şubat ayında gelmesi beklenen Oreo güncellemesi için kullanıcıların biraz daha beklemesi gerekiyor.


LG Oreo Güncellemesi


Oreo güncellemesi konusunda kullanıcılarını mağdur etmeyen firmaların başında gelen LG’nin kısa süre içerisinde kullanıcılarına bu konuda hizmet sunması bekleniyor. Özellikle firmanın 2 ay gibi bir kısa süre içerisinde amiral gemi modellerinde Oreo güncellemesini sunması bekleniyor. Android 8.0 olacak olan bu güncellemede bakalım ne gibi özellikler bir arada sunulacak merak konusu.

Sony Oreo güncellemesi


Android 6 güncellemesini uzun bir aradan sonra duyuran Sony firmasının, Noughat güncellemesinde ise elini çabuk tutması kullanıcılarının yüzünün gülmesine neden olmuştu. Son zamanlarda yaptığı yenilikleri kullanıcılarına hızlı bir şekilde ulaştırmanın hedefinde olan firmanın Oreo güncellemesini de Ekim, Kasım ayı gibi ulaştırması hedefleniyor.
TAG