Pokemon Go'da bir Ditto nasıl bulunur ve kullanılır?

Oyun başladığından beri, insanlar Pokemon Go'da zor Ditto'yu yakaladıklarını iddia ediyorlar , ancak doğru değildi. Oyuncular Kasım 2016 ortasına kadar Ditto'yu yakalama yeteneğini kazanamadı.

O zamandan beri, çoğu Pokedex'e en az bir tanesini ekledi. Ellerinizi mor blobun üzerine almayan oyunculardan biriyseniz, bilmeniz gereken her şey var.

Pokemon Go'da bir Ditto nasıl bulunur ve kullanılır?

Bir Ditto Bulma

Henüz bir Ditto görmediyseniz endişelenmeyin. Mahallemizin etrafında saklanan Ditto'yu bulamazsınız. Ditto diğer Pokemon kılığında saklanır ve nadir degildir.

Sadece normal gibi Pokemon yakalamak için gidin. Ne zaman yapmak bir Ditto yakalamak, Pokeball titreşimli durur ve, "Ya?" Ne yakaladıysan o zaman Ditto'ya dönüşürsün. Basit.

Dittos Zubats, Pidgeys ve Rattatas gibi saklanır. Bazı oyuncular da Dittos'u Magikarps olarak saklıyorlar, ancak nadir de olsa.

Ditto her şeyden saklanabildiğinden, en iyi bahis, gördüğün her şeyi yakalamaktır. Biliyorum, ayrım gözetmeksizin topların bir kısmını kullanıyor, ancak Ditto'nun nerede saklanacağını asla bilemezsiniz.

Arkadaşlarınızla avlanmak isterseniz iyi haberler var. Etrafınızdaki bir kişi bir Ditto keşfettiğinde, bölgedeki tüm eğitmenlere açılacaktır. Bu muhtemelen Ditto'yu bulmanın en kolay yoludur. Bir sürü insanı avlayın ve "Bir Ditto aldım" çağrısını dinleyin. Antrenör tarafindan, yakalanmaya hazirda bir Ditto olmali.

Eğer ortak bir Pokemon yakalamak istemiyorsanız, her şeyi yakalamadan gizli Dittos bulmak için iyi çalışan bir numara var. En sevdiğiniz avlanma noktasına gidin ve bekleyin. GPS yenilendikten sonra ortadan kaybolmayan Commons genellikle Dittos'tur.Bir Ditto Kullanma

Ditto'yu spor yapmak için savaşa veya tren yapmak, diğer Pokemon'tan biraz farklı. Ditto'nun sadece bir ana hareketi var ve bu dönüşüme yol açıyor. Onu savaşta bıraktığınızda, onun yaptığı tam olarak bunu. Karşılaştığı her neyse, gördüğü ilk Pokemon'a dönüşür. Ditto'yu dönüştürdükten sonra, savaşın tamamı için bu formda kalır.

Savaştığı Pokemon'a dönüşüyor ve bu hareketi kullanıyor olsa da, CP ve istatistikleri almıyor. CP ve istatistikler biraz ayarlamasına rağmen, savaştıklarınızla her zaman eşleşmiyorlar. Bununla birlikte, onunla bir spor salonu dökmeye çalışmadan önce zorlu bir Ditto'ya sahip olduğunuzdan emin olun.

Ayrıca, Ditto'nun dönüşümü birkaç saniye sürüyor. Bu, özellikle bir avantaj elde etmek için ilk çift vuruşu seviyor bir eğitmen iseniz, sizin kavga uzak kıymetli zaman alabilir.

Bir Ditto başka bir Ditto ile karşılaşırsa, ortaya çıkan kavga biraz farklıdır. Bunun ben olduğumu görmedim, ancak WhatUpMC tarafından yayınlanan bu video (3:34 işaretinin etrafında), iki Dittos'un ikincil hareket olan Mücadele kullanılıncaya kadar kıpırdanacağını gösteriyor. Sonunda, Dittos'tan birisi kavgayı kazanacak.
TAG