Google Chromebook Akıllı Ev Cihazı

Günümüz iş dünyasında rekabet edebilmek için mevcut teknolojilerden en iyi şekilde yararlanmak gerekir. ALL EC, bilinçli satın alma kararları almanıza yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları içerir. İşinizi ilerletmeye devam edin.Bugün TÜM EC'yi ziyaret edin.

Google, Sırasıyla Microsoft'un ve Amazon'ın adımlarını izleyerek bir Pixel markalı Chromebook ve Ev akıllı hoparlörünün küçültülmüş bir versiyonunu planlıyor gibi görünüyor.

İki beklenen yeni Piksel telefonları yanı sıra Google bu sonbaharda bir Piksel markalı Chromebook ve Ev akıllı hoparlör daha küçük, düşük fiyatlı versiyonu açıklayacak, Android Polis şirketin planları aşina bir kaynak gerekçe Pazartesi bildirdi.

Chromebook'lar tipik bütçe bilinçli okullar ve cimri tüketiciler arasında popüler olmuştur ama Piksel dizüstü fazla harcamaya istekli olduğunu pazarın kesimindeki o manzaraları ayar olabilir, Android Polis raporu öneriyor.

Öyleyse, Google'ın premium bir Chromebook satma çabası olmayacaktır. İlk önce 2013'te bir Pixel Chromebook'u tanıttı ve 2015 yılında 999 ABD Doları taban model fiyatı ile bir yükseltme önerdi. Ne çok pazar payı yakaladı.

Google, Chromebook hattına devam etmeye karar vermeli, fiyat, başarısında büyük bir faktör olabilir.

Diğerleri için Karşılaştırmalı Değerlendirme


Satışlar Chromebook pazarında Google için ikinci bir husus olabilir. Yüzey tableti ve dizüstü bilgisayar ürünleriyle Microsoft gibi Google da, diğer Chromebook üreticilerine platformun potansiyelini göstermek istiyor.

"Ne yapmaya çalışıyoruz teknoloji yapmak ve diğer çocuklar aynısını umut ne piyasayı gösteren bir kriter ürünü kurmak olduğunu" Jack E. Altın, baş analisti kaydetti İnsanlar, kişisel asistanları telefonlarında kullandıklarından çok daha fazla erişebilmek için bu hoparlörleri kullanıyor" diyor ve "eğer Google, Google Asistanı daha fazla kişiye sahip olmak istiyorsa, daha akıllı konuşmacılar satmak zorunda
TAG