Nokia Heyecan verici Sesle Geri Döndü

Zaferi Not Alın, Klasik Nokia Geri Döndü ve Sesi Heyecan Verici

Bu sefer otomatik bir transkripsiyon cihazına, klasik bir cep telefonunun geri dönmesine ve Bang and Olufsen'ın en son kablosuz hoparlörünü inceliyoruz. Henüz piyasada yeni olan ürünü güncel teknoloji haberleri içerisinde değerlendirdik.

Bunlar değerlendirme değil - bu ögelerin herhangi birini henüz şahsen görmediğim halde titizlikle test etmem zor bir olasılıktır. Şimdi bazı yeniliklerden bahsedelim.

Nokia Heyecan verici Sesle Geri Döndü

Titan Not , belirli bir yöntem ile birlikte sesi kaydeder ve yazar: Farklı sesli hoparlörleri karşılaştırırken fark edebiliyor. Aynı zamanda bir hoparlör gibi de çalışabilir ve sıkışırsanız, mobil cihazınızı da şarj edebilir.

Kulağa hoş geliyor. Siri ve Google'ın Asistanı gibi en akıllı araçlarının dahi doğru bir şekilde yazı yazmakta zorlandığı göz önüne alındığında, Titan Not'un pratikte ne kadar başarılı olacağını söylemek çok zor.

Yine de, transkripsiyon çalışmalarımın büyük bir kısmını yapabilir, hataları düzeltmek için sonuna kadar incelemek gerekiyor. Transkripsiyon mücadelelerini güncel teknoloji haberleri içerisinde bulabilirsiniz.

Son Rütuşlar

Nokia'nın klasik 3310 cep telefonu tarz değiştirerek geri döndü . Oldukça başarılı olan telefon, 2000 yılı itibariyle 126 milyondan fazla cihaz satmıştı.


Nokia sağlam telefonu olarak bilinmekle birlikte 2005 yılında üretimi durdurdu, ancak 12 yıl sonra, HMD Global 3310'u Nokia afişinde yeni nesil bir özellikli telefon olarak canlandırdığını duyurdu.

Nokia S30 + işletim sistemini kullanan modern enkarnasyon, FM radyo, temel bir Web tarayıcısı ve bir ses kayıt özelliği içermektedir. 3310 yalnızca 16 MB dahili depolama kapasitesine sahip olsa da, microSD kartla 32 GB'a kadar hafızası genişletilebilir. Video çekebilen 2 MP arka kamera eklenmiş olacak.

Zil sesleri için eski modeldeki gibi monofonik notaları kendiniz oluşturmanız konusunda endişelenmenie gerek yok: Bu sürüm MP3 zil sesleri çalabilir.

En önemlisi, 3310 yeni sürümü yılan oyunu içerir, orijinal telefon ile aynı oyunda var. Basit bir oyun olamasına karşın çılgınca bir oyun. Snake'in şu andaki halinde mobil oyunları başarısı için önemli bir haber olacağını zannetmiyoruz. Eskinin dirilişini güncel teknoloji haberleri ile sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.
3310'un en çekici özelliği, orijinal cihaz kadar sağlam olduğunu ispatlamasıdır. 4900 de 3310, o zamana kadar yararlı bir geri dönüş sağlayabilir. Ayrıca Snake'i fiziksel düğmelerle tekrar bir mobil cihazda oynayabilmek, nostalji yapabilmek gerçekten çok hoş olacak.

Ne yazık ki, 3310 görünüşte sadece 2.5G GSM şebekelerinde çalışıyor; bu, ABD ve Kanada da dahil olmak üzere birçok alanda kullanılmasının imkansız olduğu anlamına geliyor.

Karşınızda kablosuz hoparlör.

Bang & Olufsen'ın Beolit ​​17 , iki yıl önceki Beolit ​​15'ten farklı olarak 240 watt güç sunuyor. Deri taşıma kayışı, alüminyum bir hoparlör ızgarası ve koruması için üst ve altta bir polimer malzeme kullanan Beolit ​​17'yi taşımak çocuk oyuncağı olacak.
Cihazın üst kısmında, herhangi çizik oluşturmayacak ve müzik aktarırken telefonunuzu barındıracak şekilde tasarlanmış kaymayan bir bölge bulunuyor. Kritik olarak, Beolit ​​görünüşte 24 saat pil ömrü sunuyor.

Beoplay uygulamasında dört moddan birine bağlanan bir bağlantı düğmesi var: Başa sarma ile erteleme; durdurma, oynatma ve tercih ettiğiniz ses ön ayarını kullanan tek tuş özelliği.

Şu anda hayatımda kesinlikle ihtiyaç duymadığım bir şey için 499 USD harcamak istediğime tamamen emin değilim. Yine de, ses kalitesinin en azından iyi olması şartıyla resimlere bakmaya devam edebilirim. Ürün oldukça pahalı.
TAG